Από την ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας καταρτίστηκε κι ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των τριών πρώτων αγωνιστικών του νέου πρωταθλήματος Α΄ Κατηγορίας ως εξής:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Αγωνιστικής περιόδου 2020-2021
Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΗΜΕΡΑΗΜΕΡ.ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-ΚΣΑΒΒΑΤΟ26/9/202016:00ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥΣΑΒΒΑΤΟ26/9/202016:00ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥΑ.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣΣΑΒΒΑΤΟ26/9/202016:00ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “Κ.ΘΑΝΟΥ”
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥΣΑΒΒΑΤΟ26/9/202016:00ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥΑ.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣΚΥΡΙΑΚΗ27/9/202016:00ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣΑΟ ΜΥΤΙΚΑΚΥΡΙΑΚΗ27/9/202016:00ΑΓΙΑΣ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣΚΥΡΙΑΚΗ27/9/202016:00ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΡΕΠΟ:Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
2η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΗΜΕΡΑΗΜΕΡ.ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣΣΑΒΒΑΤΟ3/10/202016:00ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥΣΑΒΒΑΤΟ3/10/202016:00ΛΟΥΡΟΥ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥΣΑΒΒΑΤΟ3/10/202016:00ΜΥΤΙΚΑ
Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣΣΑΒΒΑΤΟ3/10/202016:00ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-ΚΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣΚΥΡΙΑΚΗ4/10/202016:00ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ.”
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣΑ.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥΚΥΡΙΑΚΗ4/10/202016:00ΠΛΑΓΙΑΣ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣΚΥΡΙΑΚΗ4/10/202016:00ΩΡΩΠΟΥ
ΡΕΠΟ:ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
3η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΗΜΕΡΑΗΜΕΡ.ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣΣΑΒΒΑΤΟ10/10/202016:00ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-ΚΣΑΒΒΑΤΟ10/10/202016:00ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “Κ.ΘΑΝΟΥ”
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥΣΑΒΒΑΤΟ10/10/202016:00ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣΑΟ ΜΥΤΙΚΑΣΑΒΒΑΤΟ10/10/202016:00ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣΑ.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣΚΥΡΙΑΚΗ11/10/202016:00ΑΓΙΑΣ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣΑ.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣΚΥΡΙΑΚΗ11/10/202016:00ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥΑ.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣΚΥΡΙΑΚΗ11/10/202016:00ΩΡΩΠΟΥ
ΡΕΠΟ:ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου
Πρόεδρος:        Σ .Κόκκαλης
Μέλη:   Αλ.Μάρης – Δ. Μαυροκέφαλος

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here